هزینه طراحی چقدر می باشد ؟

هزینه های پنهان یا سربار در کار من چیست ؟

شما هیچ گونه هزینه پنهانی را پرداخت نمی کنید و صرفا همان هزینه اعلامی در روز اول هزینه نهائی قابل پرداخت خواهد بود .

هزینه اجرای دکوراسیون فضای من چقدر میباشد ؟

بستگی به سطحی دارد که شما آرزو میکنید و خواستار بدست آوردنش هستید و اگر شما یک بودجه مشخص دارید در ذهنتون ، ما خیلی خوشحال میشیم که یک لیست از امکانات و خدماتی که با توجه به محدوده هزینه درخواستی شما می باشد را ارائه نمائیم .

دکوراسیون به چه درد من میخوره؟؟؟

اگر شما هنوز پس از مطالعه این سایت متقاعد نشدید که با ایجاد یک محیط زیبا متونید یک سطح دیگری از زندگی رو تجربه کیند و یا برای خود انقدر اهمیت قائل نیستید که محیط تون رو مورد علاقه خودتون بسازید برای شما متاسفم

برای راهنمائی بیشتر میتوانید به قسمت خدمات در سایت ما مراجعه نمائید و نیز از نمونه کار های ما دیدین کنید .

شرح خدماتی که در طراحی به من ارائه میدهید چیست؟

خدمات شامل قرارداد طراحی به شرح زیر میباشد :

  • اندازه برداری و ترسیم پلان 2 بعدی ملک شما
  • طراحی 2 بعدی ( چانمائی کاربردی )
  • طراحی 3 بعدی ( خروجی عکس و اصلاح و ویرایش تا 2 مرحله )
  • ارائه نقشه ساخت و تولید با قابلیت ساخت
  • جلسه توجیه تیم های اجرائی
  • بازدید از مراحل پیشرفت کار ( در تهران رایگان و در خارج از تهران با تامین ایاب ذهاب و اسکان پذیرائی )
  • معرفی پیمانکار اجرائی در صورت عدم دسترسی به پیمانکار مطلوب .

3 مراحل طراحی چیست و چقدر زمان می برد ؟

1- 72ساعت پس از انجام مراحل قرارداد طراحی ؛ مجددا با شما جلسه ای تنظیم میگردد که طی آن سلایق شما به صورت دقیق بررسی شده و سنجیده میشود

2- طی 5 روز بعد به شما سریعا چند طرح اولیه به صورت 2 بعدی ( جانمائی کاربردی ) اعلام میگردد . که پس از بررسی یکی از این طرح ها را مورد تائید قرار میدهید

3- سپس طی 15 روز به شما طرح 3 بعدی کارتان ارائه میشود که میتوانید بررسی و اعلام نظر در این خصوص داشته باشید .

چه فرقی است بین دکور داخلی و طراحی داخلی ؟

دکور داخلی معمولا تمرکز داره روی عناصر دکور هر خانه مانند رنگ مبلمان تختخواب و… و طراحی داخلی بیشتر از این رو انجام میده , طراح ها معمولا آموزش رسمی ای رو می بینن برای انتخاب های درست شان و طراحی داخلی علاوه براین که مهارت های طراحی رو هم می دانند دانش معماری رو هم دارند .

سبک طراحی شما چی هست ؟

ما کلیه سبک های معاصر رو کار میکنیم و گوش فرا میدهیم به نکات ترجیح داده شده از طرف مشتری و بسته به مواد طبیعی در دسترس منطقه شما فضا را بهبود میدهیم متناسب با سطح سرمایه گذاری شما ، ما از یک قالب و یا سبک خاص و کلیشه ای دوری میکنیم و راهی پیدا میکنیم تا شخصیت و سبک زندگی مورد علاقه تان رو ایجاد کنیم در فضا با رعایت جرئیات.

آیا اجرا شبیه طرح در می آید ؟

دکوراسیون شما دقیقا شبیه به طرح 3 بعدی اجراء میشود مگر اینکه جاهائی از طرح بنا به درخواست خودتان و یا صلاح دید طراح بنا به بهبود طرح و با تائید خودتان تغییر کند .

زمان اجراء دکوراسیون در فضای من چه مدت است ؟

زمان طراحی واجراء بر اساس نیاز آن پروژه اعلام میشود به عنوان مثال :

طراحی و ساخت کابینت یک آشپزخانه که مدل آن تغیر کرده حدود 15 روز

طراحی یک سالن نشیمن و یا پذیرائی ( living room)   حدود 10 روز

و ساخت همان سالن حدود 10 روز

و اگر بخواهید یک واحد 100 متری را به صورت کامل به جز تاسیسات دکور کنید حدود 25 روز طراحی 5 روز برنامه ریزی حدود 15 روز پیش تولید و حدود 15 روز اجرای در محل خواهیم داشت

ما سیستم های طراحی و اجراء را به صورت موازی پیاده سازی میکنیم تا کمترین زمان را از شما دریافت کنیم .

ما شیوه تولید را براساس پیش تولید سپس نصب تنظیم میکنیم که کمترین زمان را در ملک شما صرف کنیم و در اغلب موارد شما میتوانید به یک تعطیلات 7-10 روزه رفته و در زمان بازگشت فضای طراحی شده خود را به صورت کامل تحویل بگیرید

آیا در مرحله تغییر دکوراسیون لوازم منزلم کثیف میشود .؟

هر کار اجرائی دکوراسیونی کثیف کاری دارد ولیکن در انتهاو یا در انتهای هر روز خانه تان تمیز میشود و تحویل شما میگردد در ضمن قبل از شروع کار کلیه لوازم جمع آوری شده به گوشه ای انتقال میابد تا خراب و یا کثیف نشود و پس از اتمام کار در جای قبلی خود مطابق دستور شما قرار میگیرد و تحویل شما داده میشود .

سطح کیفی اجرای پروژه من چیه و تا چه زمانی میتوانم از دکورم استفاده کنم ؟

سطح کیفی دقیقا بستگی به نو ع انتخاب شما از سطح اجراء دارد و بسته به هر پروژه کاملا متفاوت است . دقیقا در زمان طراحی و نیز مرحله اعلام قیمت خدمت شما اعلام میشود . که با چه هزینه ای که صورت خواهی داد به چه سطح کیفی و چه زمان مفید بهره برداری خواهید رسید .

آیا میتوانم پس از دریافت طراحی خودم کارهای اجرائی فضا را انجام دهم ؟

بله , در واقع اطلاعاتی که به شما ارائه میشود ،کافیست که خودتان با همراهی ما بتوانید کارهای اجرائی را به پایان برسانید.

آیا می توانید در خانه فضا ها ئی به صورت مخفی و یا با چند کاربری ایجاد نمود ؟

بله , حتی میتوان برای شما مکانیزم های چند کاربره ایجاد نمود تا در استفاده از فضا صرفه جوئی لازم را به عمل آورد

آیا می توانید تغییرات معماری در فضای من ایجاد کنید ؟

بله ، ما ابتدا به در خواست ها و رویا های شما گوش فرا میدهیم سپس در مرحله اول طراحی امکان سنچی کاربردی خانه شما را انجام میدهیم ، در صورتی که فضاهای کلی (ستون گذاری ها وتاسیسات) به ما اجازه دهند حتما تغییرات معماری را ایجاد میکنیم(بدون در نظر گرفتن معماری فعلی خانه شما ).

آیا همزمان که در حال دکور هستید میتوانم همان جا اقامت کنم ؟

خیر، در زمان اجراء حضور دائم شما مانع سرعت انجام کار میباشد .

ولیکن در صورتی که محدودیت برای فضای اقامتی و یا کسب و کار خود دارید میتوانید در زمان طراحی اعلام نموده تا امور طراحی فضای شما به گونه ای انجام شود که طی یک هفته کلیه امور اجرائی خاتمه یابد .

دکوراتور یا طراح داخلی قراراست چه کار انجام دهد ؟

شما با به کار گرفتن یک دکوراتور برای کار خود در زمان و هزینه خود صرفه جوئی کرده و نیز در نهایت کالای باکیفیتی را در اختیار خواهید داشت زیرا ما میدانیم که چه متریالی با توجه به نوع کاربری شما مناسب کارتان میباشد و نیز روش اجراء و ابعاد استاندارد متریال ها چه میباشد .

از کجا باید شروع کنم و مرحله بعد چیه؟

قبل از شروع فرایند طراحی نیاز هست که قرارداد طراحی نهائی شده باشد . و پس از عکس برداری و اندازه برداری از فضا یک جلسه تنظیم میکنیم که طی آن جلسه ایده ها و تصمیمات شما را در رابطه با طراحی فضا دریافت میکنیم و گفتگو میکنیم در رابطه با سبک دکوراسیون مورد علاقه تان ، وسایلی که نیاز دارید برای هر فضا ، راجب به سبک زندگیتان، محیط کارتان و…. تا درک کنیم نیاز های درونیتان را و در ادامه طرح اولیه را ارئه مکنیم و صحبت می کنیم در مورد انتخاب متریال ، مفهوم وکاربری طرح. و پس از تائید نهائی طرح توسط شما شروع میکنیم به ایجاد جدول مشخصات جزئی از طرح نهائی و اعلام قیمت اجرائی و در انتها ما فرایند پیاده سازی طرح ها را اجراء میکنیم .

بعد از تماس من با شرکت متد چه اتفاقی میافتد ؟

1- ما با شما یک قرار ملاقات تنظیم میکنیم ، این قرار ملاقات میتواند در دفتر کار ما و یا خانه (ملک ) شما برقرار شود

نکته : در صورت امکان از فضای خود چند عکس تهیه نمائید و برای ما ارسال نمائید .

2- طی این جلسه ما رویا های شما و خواسته های کابردی شما را شنیده و سلایق شما را مورد سنجش قرار میدهیم

3- طی همان جلسه و یا جلسه ی بعدی شما را در جریان ایده های خودمان قرار میدهیم .

اگر ملک من نیاز به بازسازی داشته باشد هم انجام می دهید؟

بله , درصورتیکه عملیات باز سازی و یا تعمیر مقدمات کار دکور شما باشد انجام میدهیم , در غیر این حالت بهتر است با شرکت هائی که متخصص باز سازی و تعمیرات هستن کارخود را به انجام برسانید

می توانم چند تا از نمونه کارهاتون رو ببینم ؟

در صفحه نمونه کار های ما عکس های زیادی از پروژه های انجام شده مان هست ، و نیز شما میتوانید تنها با یک تماس تلفنی بدون هیچ زحمتی آخرین نمونه پروژه های ما رو از طریق یک ملاقات حضوری و یا ملاقات اینترنتی ببینید .

گارا نتی کار شما چه مدتی میباشد؟

کلیه محصولات تولید شده توسط شرکت متد دارای 6 ماه گارانتی بی قید و شرط میباشد علاوه بر اینکه کلیه محصولات خریداری شده توسط شرکت متد نیز دارای گارانتی شرکت تولید کننده میباشد. که این کارانتی ها بسته به کالا بین 3 ماه تا 5 سال میباشد .

ابزار و وسایل متد درکجا ساخته و آماده می شود ؟

ما یک کارخانه نجاری و نقاشی و آهنگری داریم که همه کار های دکوراسیون رو در آنجا انجام میدهیم , کنترل کیفیت خوبی را پیاده سازی کرده ایم و توانائی این رو داریم که در بهترین زمان کار رو به انجام برسونیم .

من خانه و یا دفتر کار کوچکی دارم آیا میتوانم از دکوراسیون استفاده کنم ؟ و چطور میشود فضایم بزرگتر به نظر برسد ؟

بله , ما میتوانیم با پیاده سازی مکانیزم های جدید از حد اقل فضا حد اکثر کار بری را دریافت نمائیم یعنی چند کا ربری را در یک فضا خلاصه نمائیم و نیز با استفاده از رنگ بندی روشن در دیوارها و کف و نیز استفاده از نو پردازی سنجیده برای حالت ها مختلف احساسی شما میتوانیم برای شما خانه ای خلوت و پر انرژی بسازیم .

نحوه نگهداری از دکور اسیون جدید چگونه می باشد ؟

به شما دستو العملی در انتهای کار ارائه میشود که در آن نحوه نگه داری و بهره برداری از لوازم توضیح داده شده است .

آیا کاری رو که در شهرستان و یا خارج از ایران باشد را انجام میدهید ؟

بله ، ما توانائی انجام پروژه ها را در سراسر جهان داریم.

از چه متریالی در کار دکوراسیون استفاده میکنید ؟

این موضوع کاملا بستگی به خواسته ها سلایق و رویا های شما دارد ما از تمامی عناصر مانند فلز، سنگ، چوب ،چرم ،شیشه ،گل و.. میتوانیم در دکوراسیون فضای شما استفاده نمائیم ولیکن در زمانی که در رابطه با طرح و شیوه های اجرای آن با شما صحبت میکنیم متریال مورد استفاده را باحالت های مختلف کیفی زمانی و هزینه ای برای شما توضیح میدهیم و در نهایت خود شما هستید که انتخاب میکنید .

چه تخصص و چه نوع تجربه هائی رو شما دارید ؟

طراح های ما گرد هم آمدن از تخصص های متفاوت (classic , modern , postmodern , minimal ,…… ) و اونها دارن تجربیات زیادی در زمینه فروشگاه ها، خانه ها و ادارات. ما تخصص لازم را داریم در زمینه شناخت متریال و تاثیرات آنها بر زندگی شما

و تیم طراحی فنی ما شناخت دارد نسبت به شیوه تولید محصولات و نیز آشنائی کا مل دارد به ابعاد و مشخصات فیزیکی محصولات که سبب میشود هزینه های پرت پروژه شما به شدت کاهش پیدا کند .

همچنین تیم اجرائی ما شناخت دارد به شیوه های اجرای محصولات با متریال های متفاوت و نیز شناخت دارد نسبت به نحوه چک کردن وتحویل گرفتن محصولات که باعث میشود بهره برداری شما از محصولاتتان به درستی انجام شود .

آیا تمام لوازم و تجهیزات رو خودتون تهیه میکنید ؟

بله , تمامی لوازم خریدنی و نیز لواز م ساختی و نیز تجهیزات نصبی را به طور کامل اجراء کرده و شما متحمل زحمت و یا هزینه اضافه ای نخواهید شد .

تماس با ما

i

عضویت در خبرنامه

برای با خبر شدن از جدیدترین اخبار و رویداد های نمایشگاهی و آفرهای ویژه طراحی و غرفه سازی اعضا ثبت نام کنید

درباره ما

مفتخر هستیم که از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه دکوراسیون داخلی آغاز نمودیم و توانستیم خدمات دکوراسیون داخلی را به صورت کاربردی با ترکیب تجمل و زیبایی و با تمرکز بر شناسایی نیازهای مشتریان عزیز ارائه کنیم و مدعی هستیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید